Preskočiť na obsah

Mobilizuj aj ty!

Môžeš začať tým, že začneš zdieľať naše príspevky na sociálnych sieťach. Označ @srdcomdoma aby sme si ťa všimli a podporili ťa. Tu je niekoľko grafických podkladov, infografík, ktoré môžeš použiť na svojich sociálnych sieťach a weboch:

Ako môžete pomôcť Vy?

Srdcom doma o.z. je občianske združenie a je financované z príspevkov darcov. Sme nestranícki. Mobilizujeme k občianskej angažovanosti a účasti na voľbách, aby sme participovali na zmene Slovenska. Želáme si moderné, vzdelanné, pokrokové Slovensko, ohľaduplné k ľuďom aj k prírode.

Ako pomôcť Slovensku v prezidentských voľbách?

  1. Vyzývajte k účasti na voľbách svojich priateľov.

2. Pôsobíte v zahraničí? Musíte na voľby pricestovať, ale ak pocestujete autom, môžete ponúknuť niekoľko miest spolujazdcom, ktorí pricestujú na voľby.

3. Prispejte finančne

Vo voľbách do parlamentu sa nám podarilo mobilizovať až 72993 voličov k registrácii o voľbu poštou. Stalo sa tak aj vďaka online kampani na sociálnych sieťach. Na ňu vo veľkom objeme prispeli občania.

Na mobilizáciu opäť potrebujeme prostriedky. Môžete nám prispieť ešte na transparentný účet.

Príspevok na transparentný účet:

Váš príspevok môžete poslať priamo na náš transparentný účet vo FIO banke na Slovensku. Tento spôsob preferujeme, pretože tak dostaneme 100% z vášho daru. Ak potrebujete potvrdenie o prijatí daru, napíšte nám následne e-mail.

IBAN: SK3783300000002901594765 (https://ib.fio.sk/ib/transparent?a=2901594765):